ewaaa - komentarze


Dziękuję Ci za moją seksualność

Ludzie mówią, że to źle jak się człowiek nie onanizuje, że to niezdrowo, bo nie ma wymiany płynów.
Panie Boże, dziękuję Ci za zmazy nocne, dziękuję, że kiedy ktoś nie chce się onanizować, żeby Ciebie nie obrażać, to dajesz mu tę wymianę bez niszczenia swojej czystości.
Dziękuję, że to, co mówisz jest lepsze niż to, co mówią ludzie!

Czasem ludzie nie idą do Komuni, bo współżyją ze swoim partnerem. Panie Boże, dziękuję Ci, że ja jestem w stanie zrezygnować z partnera, ze współżycia z nim dla Ciebie, dla przyjmowania Ciebie w Komunii, a nie jestem taka, że rezygnuję z Ciebie dla partnera.
Dziękuję, że to, co mówisz jest lepsze niż to, co mówią ludzie!

Ludzie mówią, że onanizm jest całkowicie normalny i naturalny.
Panie Boże, dziękuję Ci, że dla mnie czymś naturalnym jest to, co Ty mówisz że jest naturalne, a nie to, co mówią ludzie. Dziękuję, że moje staranie się bycia czystą, moja praca nad własnymi popędami i rządzami i mój trud włożony w "prowadzenie się" jest dla Ciebie czymś szlachetnym i godnym pochwały a nie dziwactwem.
Dziękuję, że to, co mówisz jest lepsze niż to, co mówią ludzie!

Panie Boże, dziękuję Ci, że nic, co jest dobre nie jest przez Ciebie nam zabronione i że nic, co jest złe nie jest przez Ciebie nam nakazane. Dziękuję, że dajesz nam wszystko, co najlepsze. Dziękuję Ci za moją czystość, dziękuję Ci za moją seksualność!

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
Talk.pl :: Wróć